Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Letnie czapki kolarskie na 2015 rok.

Letnie czapki kolarskie na 2015 rok. 8 lata 8 miesiąc temu #863

Temat rodzi się w bólach od dłuższego czasu. Początkowo projekt został powierzony w styczniu 2015 roku firmie VikingSport, która wywiązała się tylko z części zamówienia strojów, pomijając skwapliwie ten asortyment odzieży kolarskiej. W akcie desperacji podjęliśmy kolejną próbę przysłowiowego ugryzienia tematu w czerwcu 2015 roku. Próbowaliśmy poprzez Pawła zamówić czapki kolarskie w firmie Rogelli. Zwodzili nas przez półtora miesiąca, by w efekcie końcowym odmówić realizacji projektu z uwagi na zbyt małe zamówienie. Cisną się na usta pewne nieparlamentarne słowa, których ze względu na wulgarność nie przytoczę. To wszystko tak nas skutecznie osłabiło, że dopiero po urlopie nabrałem sił, by podjąć się ponownie tematu. Zacząłem od szukania po internecie potencjalnych wykonawców naszego projektu w Polsce. Okazuje się to trudnym zadaniem i permanentna inwigilacja Allegro spełzła na niczym. Prowadziłem rozmowy z firmą Vitesse, która była gotowa podjąć się realizacji naszego projektu, nie mniej jednak cena i materiał z którego miały by być wykonane czapki nie były dla mnie satysfakcjonujące (lycra i około 50PLN za sztukę). W dalszych poszukiwaniach i za sprawą podpowiedzi Darka, nawiązałem kontakt z firmą QestSport Pani Ewy Włoszczowskiej. Wygląda na to, że nasze kroki zostały skierowane po wielkich cierpieniach i bólach we właściwym kierunku. Trzymajcie kciuki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Letnie czapki kolarskie na 2015 rok. 8 lata 8 miesiąc temu #864

Firma QuestSport wykonuje czapki w różnych rozmiarach, ten fakt trochę mnie zaskoczył. Jest to w sumie dobra wiadomość dla osób mających małą głowę. W poniższej tabeli znajdują się dostępne rozmiary.
obwód głowy w cmrozmiar czapki...............................................................................................................................................
53XXS
54XS
55S
56M
58L
59XL
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Letnie czapki kolarskie na 2015 rok. 8 lata 8 miesiąc temu #865

Czapka wykonana jest z grubego materiału bawełnianego, który jest standardem w tego rodzaju asortymencie. Czapka będzie wykonana według mojego projektu, który zawiera nowe logo naszego teamu i elemęty graficzne zaczerpnięte ze stroju kolarskiego. Na obecną chwilę nie jestem w stanie jednoznacznie określić ceny za sztukę, jest to składowa ceny netto za czapką, ceny obsługi graficznej projektu przez QuestSport, ceny przesyłki i podatku VAT. W najmniej optymistycznej wersji, jednostkowa cena czapki będzie wynosiła około 39PLN. Mam nadzieję, że dzięki sponsoringowi projektu przez zaprzyjaźnioną firmę, uda się obniżyć tą kwotę o kilka złotych.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Letnie czapki kolarskie na 2015 rok. 8 lata 7 miesiąc temu #873

Mamy projekt graficzny czapki letniej.
Grafiką do paneli na czapce i na daszku zająłem się osobiście. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Letnie czapki kolarskie na 2015 rok. 8 lata 7 miesiąc temu #874

Czapki dotarły do nas w dniu 17 września 2015 roku i po zakończeniu treningu, zapoznałem szanowne grono uczestników z jej wyglądem. Przez najbliższe dni zajmieny się z Darkiem dystrybucją towaru zgodnie ze wcześniejszym zamówieniem. Czapek jest więcej niż w indywidualnym zamówieniu, więc można sobie dokupić drugi egzemplarz. Rozliczenie finansowe transakcji prowadzi Darek. Projekt uważam za zakończony pełnym sukcesem - kontrahent wywiązał się z obiecanych terminów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.094 seconds