Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Projekt wizytówki

Projekt wizytówki 11 lata 2 miesiąc temu #495

Uważam, że wykorzystywanie jedynie mediów elektronicznych do zaznaczenia naszej obecności na terenie Powiatu Radomszczańskiego, to nie wszystko. Kilka lat temu opracowałem plakaty i wizytówki, które rozklejałem po słupach ogłoszeniowych i kolportowałem w okolicznych sklepach rowerowych. Nie przyniosło to spektakularnego efektu, ale w naszej ekipie mamy dzisiaj Mirka i Przemka. Poniżej przedstawiam projekt frontowej strony wizytówki i proszę o opinię, czy zamierzamy się w ten sposób promować?
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt wizytówki 11 lata 2 miesiąc temu #502

Dzisiaj pokwapiłem się, by wydrukować projekt z wcześniejszego postu i zawiodłem się stwierdzając, że jest zbyt mroczny. Była więc okazja przysiąść do kolejnego projektu i po kilkugodzinnych zmaganiach osiągnąłem efekt widoczny poniżej.
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Mam nadzieję, że jutrzejsza weryfikacja po wydrukowaniu będzie pozytywna. Pozostaje jeszcze kwestia plakatu, ale to wyzwanie podejmę w innym temacie. :dry:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt wizytówki 11 lata 2 miesiąc temu #504

Okazało się, że pomarańczowa czcionka jest mało czytelna na froncie, a na rewersie jest tak drobna, że trzeba się wpatrywać co tam jest napisane? Po przemyśleniach doszedłem, że napisane jest za dużo i komu będzie się chciało na początek czytać jakieś elaboraty, jak się zaciekawi, to wejdzie na stronę i dowie się i tak o wiele więcej. Obecna propozycja przedstawia się następująco:
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc temu przez IgoReCzeK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.053 seconds